У нашому центрі консультацію проводять фахівці високого професійного рівня, які спеціалізуються на певних проблемах у неврології та травматології. Залежно від того, що непокоїть пацієнта, можна звернутися до відповідного фахівця.

Врач невролог Пономаренко Юрий Владимирович

Пономаренко Юрій Володимирович

Лікар невролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Поглибленно займається ЕНМГ-діагностикою і лікуванням захворювань периферичної нервової системи та м’язів. Спеціалізувався з клінічної електронейроміографії в Упсальському королівському шпиталі (Швеція), провідних клініках за кордоном. Автор навчальних програм по електронейроміографії, по яким навчаються лікарі з різних країн світу.

Спеціалізується на діагностиці та лікуванні:

 • головного болю,
 • запаморочень,
 • болю в шиї, хребті, спині,
 • різних захворювань нервово-м’язової системи, що протікають з онімінням, болем, слабкістю в руках та ногах (полінейропатії, радикулопатії, неврити, тунельні синдроми).
 • пароксизмальні стани у дорослих.
Записатись на прийом

tanasienko

Танасієнко Олена Олегівна

Лікар невролог-эпілептолог, спеціаліст з ЕЕГ

Займається діагностикою та лікуванням:

 • епілепсії,
 • невротичних розладів,
 • тривожних станів,
 • панічних атак.

Спеціалізувалася з епілептології під керівництвом член-кореспондента РАН, доктора медичних наук, професора Карлова В.О.

Записатись на Прийом
Абрамович Евгений Александрович травматолог ортопед Киев

Абрамович Євгеній Олександрович

Оперуючий травматолог-ортопед вищої категорії, спеціаліст ультразвукової діагностики (УЗД) суглобів

Основні напрямки:

 • Лікування болю в суглобах, спричиненого травмами, дегенеративними, віковими змінами (відкладення солей)
 • Внутрішньосуглобові уколи для лікування суглобів – препаратів гіалуронової кислоти, PRP терапія
 • Ультразвукова діагностика (УЗД, УЗИ) суглобів, м’яких тканин
 • Оперативні методики лікування: артроскопія колінного суглоба.
Записаться на приём

В наш час завдяки безлічі факторів, у тому числі комп’ютеризації всіх сфер життя, наукові відкриття та розробки проводяться набагато швидше, ніж раніше. Нині наука рухається швидкими кроками вперед. Це, звичайно, стосується і медицини. У свою чергу зростання знань відбивається на практичну медичну діяльність, де окремі лікарі вже не в змозі поглиблено знати все, і починають спеціалізуватися в окремих напрямках. Це стосується окремих вузьких спеціальностей, таких, наприклад, як кардіологія, гастроентерологія, алергологія, ендокринологія і, звичайно ж, неврологія.

Сотні наукових інститутів по всьому світу ведуть дослідницькі роботи з вивчення роботи нашої нервової системи загалом та мозку зокрема. Це призводить до швидкого наростання знань в окремих сферах нейронаук. Але й у «вузькій спеціальності» вже активно йде розділ на ще вужчі спеціалізації. Наприклад, у неврології вже є окремі спеціалізації, такі як епілептологія, вертеброневрологія, психоневрологія, міологія і т.д., навіть з’явилися такі поняття як лікар інсультолог, лікар, що спеціалізується на нейром’язових захворюваннях, лікар, що займається больовими синдромами. Тому обираючи лікаря, важливо не тільки знайти «хорошого» невропатолога, а й бажано «хорошого» в тій галузі, якої пацієнт потребує.

Оцініть нашу роботу:
[Голосов: 1 Средняя оценка: 5]